+48 602 617 229
Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00,Sobota - 8:00 - 14:00
ul. Kowanowska 17Oborniki

Nasza oferta

  • lekkie konstrukcje stalowe
  • świetliki oraz zadaszenia z poliwęglanu
  • bramy i drzwi przemysłowe
  • kraty na okna i drzwi

Czy z płyty warstwowej można wykonać punkty usługowe, hale bądź magazyny? Jak najbardziej tak! Niejednokrotnie realizowaliśmy zamówienia, które sprawdziły się w przypadku hal (produkcyjnych, magazynowych, handlowych czy targowych), a także myjni samochodowych czy garażu. Nasze rozwiązania są na tyle uniwersalne, że nie tylko mogą być wykorzystane całorocznie, ale w niemal każdej gałęzi biznesowej – przecież środek budynku możemy dostosować pod indywidualne potrzeby.

Nieruchomości te są tworzone na bazie konstrukcji stalowej, a następnie ściany, jak i sufit wykładany jest płytą warstwową. Możliwe jest także wykorzystanie blachy, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Nasze rozwiązanie sprawdza się szczególnie tam, gdzie czas gra rolę – montaż zajmuje chwilę, a w każdym momencie można rozbudować halę, myjnię czy dostawić kolejny garaż.

Realizujemy: hale z płyty warstwowej, myjnie z płyty warstwowej oraz garaże z płyty warstwowej.

Zapewniamy

Doradztwo

Szybki montaż

Doświadczenie

Nowoczesny wygląd

Możliwość leasingu

Przykładowe realizacje

Masz pytania? Prześlij wiadomość

Potrzebujesz obiektu skrojonego według Twoich potrzeb? Nie ma odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Prześlij zapytanie ofertowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości!

aaaa

Have questions? Request Quote

Perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem