+48 602 617 229
Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00,Sobota - 8:00 - 14:00
ul. Kowanowska 17Oborniki

Dodatkowe usługi

  • lekkie konstrukcje stalowe
  • świetliki oraz zadaszenia z poliwęglanu
  • bramy i drzwi przemysłowe
  • kraty na okna i drzwi

Płyta warstwowa może być świetnym materiałem do tworzenia wyspecjalizowanych pomieszczeń, które mają restrykcyjne wymagania. Na przykład takie, dotyczące stałej temperatury wewnątrz. Wśród naszych realizacji można doszukać się także mroźni z płyty warstwowej, w której zamawiający uzbroił ją tylko o klimatyzator i właściwe drzwi chłodnicze. Izolacja, którą zapewnia materiał, a także nasza konstrukcja i wykonanie, pozwalają na długotrwałe utrzymanie określonej temperatury, nawet tej ujemnej, gdy na zewnątrz jest ciepło.

Realizujemy projekty, w których takie chłodnie stanowią odrębny obiekt stojący w określonej odległości od innych nieruchomości, bądź jest dobudówką z właściwą izolacją między zewnętrznymi ścianami. Wierzymy, że jesteśmy w stanie zrealizować podobne zlecenie i dla Państwa – wystarczy tylko się z nami skontaktować.

Zapewniamy

Doradztwo

Szybki montaż

Doświadczenie

Nowoczesny wygląd

Możliwość leasingu

Przykładowe realizacje

Masz pytania? Prześlij wiadomość

Potrzebujesz obiektu skrojonego według Twoich potrzeb? Nie ma odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Prześlij zapytanie ofertowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości!

aaaa

Have questions? Request Quote

Perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem