+48 602 617 229
Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00,Sobota - 8:00 - 14:00
ul. Kowanowska 17Oborniki

Nasza oferta

  • lekkie konstrukcje stalowe
  • świetliki oraz zadaszenia z poliwęglanu
  • bramy i drzwi przemysłowe
  • kraty na okna i drzwi

Pawilony biurowe z płyty warstwowej mogą okazać się trafionym w punkt rozwiązaniem przy działalnościach, w których własny punkt jest priorytetem. Mobilne, z lekkiej konstrukcji biuro pozwoli na przyjęcie potencjalnych klientów nawet na placu budowy, w środku lasu czy przy ruchliwej ulicy – lokalizacja nie gra roli, byle znaleźć kilka metrów kwadratowych płaskiej powierzchni! Nasze pawilony biurowe są wykonane na bazie lekkiej konstrukcji, a sam montaż (jak i późniejszy demontaż) jest zaskakująco prosty. Na dodatek konstrukcję można wykorzystać ponownie – w nowym punkcie.

Realizujemy zamówienia odpowiadające indywidualnym potrzebom. Nasze rozwiązania, choć uniwersalne, są personalizowane wedle określonych wymagań – w końcu dobry wizerunek firmy to też miejsce spotkań z potencjalnymi klientami. Polecamy skorzystanie z naszych rozwiązań, które gwarantują wytrzymałość, jak i jakość na najwyższym poziomie.

Zapewniamy

Doradztwo

Szybki montaż

Doświadczenie

Nowoczesny wygląd

Możliwość leasingu

Przykładowe realizacje pawilonów biurowych

Masz pytania? Prześlij wiadomość

Potrzebujesz obiektu skrojonego według Twoich potrzeb? Nie ma odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Prześlij zapytanie ofertowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości!

aaaa

Have questions? Request Quote

Perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem