+48 602 617 229
Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00,Sobota - 8:00 - 14:00
ul. Kowanowska 17Oborniki

Dodatkowe usługi

  • lekkie konstrukcje stalowe
  • świetliki oraz zadaszenia z poliwęglanu
  • bramy i drzwi przemysłowe
  • kraty na okna i drzwi

Mini bar, a może knajpa „take and go”? Produkujemy także pawilony gastronomiczne z płyty warstwowej, które doskonale sprawdzą się w przypadku wszelkich punktów służących do serwowania jedzenia. Obiekty, które tworzymy posiadają doskonałe parametry izolacyjne oraz spełniają normy przeciwpożarowe. Możliwe jest indywidualne zaprojektowanie wnętrza, aby spełnić Państwa potrzeby, jak i restrykcyjne wymagania sanepidu dotyczące pomieszczeń przygotowawczych.

Nowoczesny, minimalistyczny, a może futurystyczny wygląd? Nasze uniwersalne rozwiązania mogą być przyprawione indywidualnymi pomysłami – kolorowe ściany, metalowe elementy czy duże i widoczne witryny. Z pawilonami gastronomicznymi z płyty warstwowej oszczędzą Państwo pieniądze, jak i czas – ponieważ unikamy tutaj drogich i długich prac budowlanych, które wiążą się z wieloma pozwoleniami. Wszystkie budowane przez nas obiekty spełniają wszelkie normy i wymagania techniczne związane z tego typu obiektami.

Zapewniamy

Doradztwo

Szybki montaż

Doświadczenie

Nowoczesny wygląd

Możliwość leasingu

Przykładowe realizacje pawilonów gastronomicznych

Masz pytania? Prześlij wiadomość

Potrzebujesz obiektu skrojonego według Twoich potrzeb? Nie ma odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Prześlij zapytanie ofertowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości!

aaaa

Have questions? Request Quote

Perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem