+48 602 617 229
Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00,Sobota - 8:00 - 14:00
ul. Kowanowska 17Oborniki

Nasza oferta

  • lekkie konstrukcje stalowe
  • świetliki oraz zadaszenia z poliwęglanu
  • bramy i drzwi przemysłowe
  • kraty na okna i drzwi

W jaki sposób jeszcze można wykorzystać płyty warstwowe? Wśród naszych realizacji, możemy się pochwalić różnymi projektami, jak np. portierniami, stróżówkami czy budkami strażniczymi. Miejsca wartownicze, które możemy wykonać z płyty warstwowej rewelacyjnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest suche, ciepłe pomieszczenie przez okrągły rok dla pracowników zmianowych. Doskonała izolacja, możliwość indywidualnego zaprojektowania – wszystko przemawia za tym rozwiązaniem.

Zaletą naszych konstrukcji wykonanych z płyty warstwowej jest fakt, że realizacja zlecenia ogranicza się do krótkich terminów, dlatego od pomysłu do postawienia portierni może minąć nawet kilkanaście dni! Łatwy montaż oraz możliwy demontaż i możliwy transport, pozwoli wykorzystać konstrukcję w innych miejscach – nasze rozwiązania są uniwersalne i wierzymy w to, że sprawdzą się w Państwa przypadku.

Zapewniamy

Doradztwo

Szybki montaż

Doświadczenie

Nowoczesny wygląd

Możliwość leasingu

Przykładowe realizacje

Masz pytania? Prześlij wiadomość

Potrzebujesz obiektu skrojonego według Twoich potrzeb? Nie ma odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Prześlij zapytanie ofertowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości!

aaaa

Have questions? Request Quote

Perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem