+48 602 617 229
Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00,Sobota - 8:00 - 14:00
ul. Kowanowska 17Oborniki

Dodatkowe usługi

  • lekkie konstrukcje stalowe
  • świetliki oraz zadaszenia z poliwęglanu
  • bramy i drzwi przemysłowe
  • kraty na okna i drzwi

Wszechstronne i uniwersalne rozwiązania z płyty warstwowej niejednokrotnie pokazały nam, że nie ma projektów, których nie jesteśmy w stanie zrealizować. Specjalistyczne pomieszczenia przy zachowaniu doskonałej izolacji dźwiękowej, termicznej to dla nas nie problem. W naszym portfolio znalazły się także profesjonalne wylęgarnie zwierząt z płyty warstwowej. Nasza konstrukcja zapewnia trwałe i funkcjonalne obiekty, które bez problemu można dostosować do własnych potrzeb, nawet gdy są niezwykle wymagające.

Płyta warstwowa jest doskonałą izolacją, a także daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, dlatego wierzymy, że dostosujemy projekt do Państwa potrzeb. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem i do podjęcia współpracy, jeżeli cenią sobie Państwo jakość, indywidualne podejście i obsługę klienta na wysokim poziomie.

Zapewniamy

Doradztwo

Szybki montaż

Doświadczenie

Nowoczesny wygląd

Możliwość leasingu

Przykładowe realizacje

Masz pytania? Prześlij wiadomość

Potrzebujesz obiektu skrojonego według Twoich potrzeb? Nie ma odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Prześlij zapytanie ofertowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości!

aaaa

Have questions? Request Quote

Perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem