+48 602 617 229
Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00,Sobota - 8:00 - 14:00
ul. Kowanowska 17Oborniki

Nasza oferta

  • lekkie konstrukcje stalowe
  • świetliki oraz zadaszenia z poliwęglanu
  • bramy i drzwi przemysłowe
  • kraty na okna i drzwi

Czy z płyty warstwowej można wykonać punkty usługowe, hale bądź magazyny? Jak najbardziej tak! Niejednokrotnie realizowaliśmy zamówienia, które sprawdziły się w przypadku hal (produkcyjnych, magazynowych, handlowych czy targowych), a także myjni samochodowych czy garażu. Nasze rozwiązania są na tyle uniwersalne, że nie tylko mogą być wykorzystane całorocznie, ale w niemal każdej gałęzi biznesowej – przecież środek budynku możemy dostosować pod indywidualne potrzeby.

Nieruchomości te są tworzone na bazie konstrukcji stalowej, a następnie ściany, jak i sufit wykładany jest płytą warstwową. Możliwe jest także wykorzystanie blachy, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Nasze rozwiązanie sprawdza się szczególnie tam, gdzie czas gra rolę – montaż zajmuje chwilę, a w każdym momencie można rozbudować halę, myjnię czy dostawić kolejny garaż.

Realizujemy: hale z płyty warstwowej, myjnie z płyty warstwowej oraz garaże z płyty warstwowej.

Zapewniamy

Doradztwo

Szybki montaż

Doświadczenie

Nowoczesny wygląd

Możliwość leasingu

Przykładowe realizacje hali, myjni i garaży

Masz pytania? Prześlij wiadomość

Potrzebujesz obiektu skrojonego według Twoich potrzeb? Nie ma odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Prześlij zapytanie ofertowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości!

aaaa

Have questions? Request Quote

Perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem