+48 602 617 229
Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00,Sobota - 8:00 - 14:00
ul. Kowanowska 17Oborniki

Dodatkowe usługi

  • lekkie konstrukcje stalowe
  • świetliki oraz zadaszenia z poliwęglanu
  • bramy i drzwi przemysłowe
  • kraty na okna i drzwi

Płyta warstwowa może być świetnym materiałem do tworzenia wyspecjalizowanych pomieszczeń, które mają restrykcyjne wymagania. Na przykład takie, dotyczące stałej temperatury wewnątrz. Wśród naszych realizacji można doszukać się także mroźni z płyty warstwowej, w której zamawiający uzbroił ją tylko o klimatyzator i właściwe drzwi chłodnicze. Izolacja, którą zapewnia materiał, a także nasza konstrukcja i wykonanie, pozwalają na długotrwałe utrzymanie określonej temperatury, nawet tej ujemnej, gdy na zewnątrz jest ciepło.

Realizujemy projekty, w których takie chłodnie stanowią odrębny obiekt stojący w określonej odległości od innych nieruchomości, bądź jest dobudówką z właściwą izolacją między zewnętrznymi ścianami. Wierzymy, że jesteśmy w stanie zrealizować podobne zlecenie i dla Państwa – wystarczy tylko się z nami skontaktować.

Zapewniamy

Doradztwo

Szybki montaż

Doświadczenie

Nowoczesny wygląd

Możliwość leasingu

Przykładowe realizacje mroźni z płyty warstwowej

Masz pytania? Prześlij wiadomość

Potrzebujesz obiektu skrojonego według Twoich potrzeb? Nie ma odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Prześlij zapytanie ofertowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości!

aaaa

Have questions? Request Quote

Perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem