+48 602 617 229
Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00,Sobota - 8:00 - 14:00
ul. Kowanowska 17Oborniki

Nasza oferta

  • lekkie konstrukcje stalowe
  • świetliki oraz zadaszenia z poliwęglanu
  • bramy i drzwi przemysłowe
  • kraty na okna i drzwi

Pawilony biurowe z płyty warstwowej mogą okazać się trafionym w punkt rozwiązaniem przy działalnościach, w których własny punkt jest priorytetem. Mobilne, z lekkiej konstrukcji biuro pozwoli na przyjęcie potencjalnych klientów nawet na placu budowy, w środku lasu czy przy ruchliwej ulicy – lokalizacja nie gra roli, byle znaleźć kilka metrów kwadratowych płaskiej powierzchni! Nasze pawilony biurowe są wykonane na bazie lekkiej konstrukcji, a sam montaż (jak i późniejszy demontaż) jest zaskakująco prosty. Na dodatek konstrukcję można wykorzystać ponownie – w nowym punkcie.

Realizujemy zamówienia odpowiadające indywidualnym potrzebom. Nasze rozwiązania, choć uniwersalne, są personalizowane wedle określonych wymagań – w końcu dobry wizerunek firmy to też miejsce spotkań z potencjalnymi klientami. Polecamy skorzystanie z naszych rozwiązań, które gwarantują wytrzymałość, jak i jakość na najwyższym poziomie.

Zapewniamy

Doradztwo

Szybki montaż

Doświadczenie

Nowoczesny wygląd

Możliwość leasingu

Przykładowe realizacje pawilonów biurowych z płyty warstwowej

Masz pytania? Prześlij wiadomość

Potrzebujesz obiektu skrojonego według Twoich potrzeb? Nie ma odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Prześlij zapytanie ofertowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości!

aaaa

Have questions? Request Quote

Perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem