+48 602 617 229
Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00,Sobota - 8:00 - 14:00
ul. Kowanowska 17Oborniki

Dodatkowe usługi

  • lekkie konstrukcje stalowe
  • świetliki oraz zadaszenia z poliwęglanu
  • bramy i drzwi przemysłowe
  • kraty na okna i drzwi

Mini bar, a może knajpa „take and go”? Produkujemy także pawilony gastronomiczne z płyty warstwowej, które doskonale sprawdzą się w przypadku wszelkich punktów służących do serwowania jedzenia. Obiekty, które tworzymy posiadają doskonałe parametry izolacyjne oraz spełniają normy przeciwpożarowe. Możliwe jest indywidualne zaprojektowanie wnętrza, aby spełnić Państwa potrzeby, jak i restrykcyjne wymagania sanepidu dotyczące pomieszczeń przygotowawczych.

Nowoczesny, minimalistyczny, a może futurystyczny wygląd? Nasze uniwersalne rozwiązania mogą być przyprawione indywidualnymi pomysłami – kolorowe ściany, metalowe elementy czy duże i widoczne witryny. Z pawilonami gastronomicznymi z płyty warstwowej oszczędzą Państwo pieniądze, jak i czas – ponieważ unikamy tutaj drogich i długich prac budowlanych, które wiążą się z wieloma pozwoleniami. Wszystkie budowane przez nas obiekty spełniają wszelkie normy i wymagania techniczne związane z tego typu obiektami.

Zapewniamy

Doradztwo

Szybki montaż

Doświadczenie

Nowoczesny wygląd

Możliwość leasingu

Przykładowe realizacje pawilonów gastronomicznych z płyty warstwowej

Masz pytania? Prześlij wiadomość

Potrzebujesz obiektu skrojonego według Twoich potrzeb? Nie ma odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Prześlij zapytanie ofertowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości!

aaaa

Have questions? Request Quote

Perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem