+48 602 617 229
Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00,Sobota - 8:00 - 14:00
ul. Kowanowska 17Oborniki

Nasza oferta

  • lekkie konstrukcje stalowe
  • świetliki oraz zadaszenia z poliwęglanu
  • bramy i drzwi przemysłowe
  • kraty na okna i drzwi

Nasze doświadczenie, umiejętności, a także autorskie rozwiązania pozwalają na tworzenie wszelakich konstrukcji z użyciem płyty warstwowej. Jednym z oferowanych przez nas produktów jest pawilon handlowy, który znajdzie zastosowanie przy przedsiębiorstwach handlowych oraz usługowych.

Niewątpliwą zaletą pawilonów handlowych z płyty warstwowej jest ułatwiony transport ze względu na lekką i prostą konstrukcję. Nasz produkt zapewnia bardzo dobrą izolację, bezpieczeństwo w użytkowaniu oraz znacznie niższe koszty zakupu. To jeszcze nie wszystko! Realizujemy zamówienia według Państwa wymagań, aby taki pawilon spełniał wszystkie potrzeby względem powierzchni, witryny czy dodatkowych pomieszczeń wewnątrz (nie)ruchomości. Ponadto, w każdej chwili można przetransportować pawilon w inne miejsce – montaż, jak i demontaż jest prosty, ze względu na użyte przez nas autorskie rozwiązania i każdy bez problemu sobie z tym poradzi.

Zapewniamy

Doradztwo

Szybki montaż

Doświadczenie

Nowoczesny wygląd

Możliwość leasingu

Przykładowe realizacje pawilonów handlowych

Masz pytania? Prześlij wiadomość

Potrzebujesz obiektu skrojonego według Twoich potrzeb? Nie ma odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Prześlij zapytanie ofertowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości!

aaaa

Have questions? Request Quote

Perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem