+48 602 617 229
Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00,Sobota - 8:00 - 14:00
ul. Kowanowska 17Oborniki

Nasza oferta

  • lekkie konstrukcje stalowe
  • świetliki oraz zadaszenia z poliwęglanu
  • bramy i drzwi przemysłowe
  • kraty na okna i drzwi

W jaki sposób jeszcze można wykorzystać płyty warstwowe? Wśród naszych realizacji, możemy się pochwalić różnymi projektami, jak np. portierniami, stróżówkami czy budkami strażniczymi. Miejsca wartownicze, które możemy wykonać z płyty warstwowej rewelacyjnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest suche, ciepłe pomieszczenie przez okrągły rok dla pracowników zmianowych. Doskonała izolacja, możliwość indywidualnego zaprojektowania – wszystko przemawia za tym rozwiązaniem.

Zaletą naszych konstrukcji wykonanych z płyty warstwowej jest fakt, że realizacja zlecenia ogranicza się do krótkich terminów, dlatego od pomysłu do postawienia portierni może minąć nawet kilkanaście dni! Łatwy montaż oraz możliwy demontaż i możliwy transport, pozwoli wykorzystać konstrukcję w innych miejscach – nasze rozwiązania są uniwersalne i wierzymy w to, że sprawdzą się w Państwa przypadku.

Zapewniamy

Doradztwo

Szybki montaż

Doświadczenie

Nowoczesny wygląd

Możliwość leasingu

Przykładowe realizacje portierni z płyty warstwowej

Masz pytania? Prześlij wiadomość

Potrzebujesz obiektu skrojonego według Twoich potrzeb? Nie ma odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Prześlij zapytanie ofertowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości!

aaaa

Have questions? Request Quote

Perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem