+48 602 617 229
Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00,Sobota - 8:00 - 14:00
ul. Kowanowska 17Oborniki

Nasze Referencje

Realizowaliśmy obiekty dla wielu firm, poniżej kilka listów referencyjnych. Oni nas docenili

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Savrin Mieczysław Łopatka
ul. Poznańska 74 Opalenica

Nasza współpraca z firmą „STALPLAST” trwa już od 10 lat. W tym czasie zostały dla nas wykonane obiekty w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 401 – hurtownia, rozbudowa od 104m2. do 350m2. ; w Nowym Tomyślu przy ulicy Długiej 17 – sklep, dach 138m2. ; w Porażynie 52 – hala magazynowa o powierzchni 420m2.

Pragniemy poinformować, że to profesjonalna i solidna Firma, przede wszystkim dokładna i punktualna w realizacji zamówień. Doświadczenia kadry można już wykorzystać na etapie projektowania.

Jako klient jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Firmę „STALPLAST” – będę dalej kontynuował współpracę i tym samym polecam firmę innym inwestorom.

akwa logo
WODOCIĄGI I KANALIZACJA
AKWA sp. z o.o
ul. Aleja Wojska Polskiego 2 Nysa

W miesiącach od listopada 2004r. do stycznia 2005r. STALPLAST wykonywał budynki magazynu i garaży zlokalizowanych w Nysie, przy al. Wojska Polskiego 2 o łącznej powierzchni 380m2 i kubaturze 1500m3. Prace były wykonane szybko, dokładnie i terminowo. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy i polecamy w/w Firmę innym inwestorom.

AUTO ELEKTRONIKA JARECKI
ul. Kowalska 1 Kalisz

Ja Jarosław Przybył reprezentujący firmę Auto Elektronika Jarecki 62-800 Kalisz ul.Kowalska 1 miałem wykonany w maju 2004 obiekt warsztatowy o powierzchni  200m2. Chciałbym zapewnić Państwa, że współpraca, rzetelność, fachowość, terminowość a co za tym idzie jakość usługi jest godna polecenia. Sam będąc kiedyś z problemem komu powierzyć budowę obejrzałem wykonawstwo kilku różnych firm z różnych miast, przedstawiłem ten sam projekt i poprosiłem o kosztorys. Wnioski jakie wysunąłem to: STALPLAST to jakość, ekspresowa usługa i niska cena! Nie wahajcie się Pan Leszek Tykarski jest to człowiek, którego szukacie – sumienny, uczciwy i znakomity fachowiec. 

WYTWORNIE KONSTRUKCJI STALOWYCH ANSTAL ANDRZEJA SZEWCZAKA
Uścikowo 87 Oborniki

Niniejszym informujemy, że ww. Przedsiębiorstwo wykonywało i montowało dla nas konstrukcję oraz obudowę ścian i pokrycie dachów dla następujących obiektów:

  • hala produkcyjna dla firmy „RHORETS” Pniewy – realizacja w roku 2001
  • Stacja benzynowa „JET” Poznań ul. Warszawska – realizacja w roku 2000

Realizacja wykonania i montażu konstrukcji dla ww. obiektów wymagała od wykonawcy dużego doświadczenia, wysokiego poziomu „własnej myśli technicznej” oraz sprawnej organizacji. Z powyższych zadań firma „STALPLAST” wywiązała się wzorowo, udowadniając tym samym, że jest Przedsiębiorstwem godnym polecenia do współpracy przy realizacji produkcji i montażu konstrukcji stalowych.

GMINNA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA”
ul. Dworcowa 8 86-010 Koronowo

Zaświadczamy, że w m-cu lipcu 2011r. firma „Stalplast” Usługi Ślusarsko – Budowlane Leszek Tykarski była wykonawcą inwestycji w postaci pawilonu handlowego o powierzchni 115,20m2 i kubaturze 383,3m3. Pawilon wybudowany został na działce nr 536/104 w miejscowości Mąkowarsko gmina Koronowo województwo Kujawsko – Pomorskie zgodnie z projektem budowlanym.

Roboty budowlane wykonano terminowo, sprawnie, zgodnie ze sztuką budowlaną. Firmę cechuje odpowiedzialność, profesionalizm i doświadczenie w budowie obiektów o konstrukcji stalowej obudowanej płytami warstwowymi. Usługi tej firmy można polecić innym inwestorom.

Masz pytania? Prześlij wiadomość

Potrzebujesz obiektu skrojonego według Twoich potrzeb? Nie ma odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Prześlij zapytanie ofertowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości!

aaaa

Have questions? Request Quote

Perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem