+48 602 617 229
Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00,Sobota - 8:00 - 14:00
ul. Kowanowska 17Oborniki

Dodatkowe usługi

  • lekkie konstrukcje stalowe
  • świetliki oraz zadaszenia z poliwęglanu
  • bramy i drzwi przemysłowe
  • kraty na okna i drzwi

Wszechstronne i uniwersalne rozwiązania z płyty warstwowej niejednokrotnie pokazały nam, że nie ma projektów, których nie jesteśmy w stanie zrealizować. Specjalistyczne pomieszczenia przy zachowaniu doskonałej izolacji dźwiękowej, termicznej to dla nas nie problem. W naszym portfolio znalazły się także profesjonalne wylęgarnie zwierząt z płyty warstwowej. Nasza konstrukcja zapewnia trwałe i funkcjonalne obiekty, które bez problemu można dostosować do własnych potrzeb, nawet gdy są niezwykle wymagające.

Płyta warstwowa jest doskonałą izolacją, a także daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, dlatego wierzymy, że dostosujemy projekt do Państwa potrzeb. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem i do podjęcia współpracy, jeżeli cenią sobie Państwo jakość, indywidualne podejście i obsługę klienta na wysokim poziomie.

Zapewniamy

Doradztwo

Szybki montaż

Doświadczenie

Nowoczesny wygląd

Możliwość leasingu

Przykładowe realizacje wylęgarni z płyty warstwowej

Masz pytania? Prześlij wiadomość

Potrzebujesz obiektu skrojonego według Twoich potrzeb? Nie ma odpowiedzi na Twoje pytania na naszej stronie? Prześlij zapytanie ofertowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości!

aaaa

Have questions? Request Quote

Perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem